ROXOLANA

ROXOLANA переспівала культову композицію Кузьми Скрябіна – відео

roxolanas / Instagram

У кліпі знялися переселенці, волонтери та медики

Відома українська артистка ROXOLANA (Роксоляна Сирота) вирішила переспівати пісню "Люди як кораблі", автором якої є гурт "Скрябін". Про це повідомляє "Дивогляд".

Режисером кліпу став Руслан Махов, а акторами – волонтери, медики та переселенці з окупованих територій. Цей кавер попросив випустити звукорежисер Євген Коваленко, який загинув внаслідок рашистського ракетного удару по Вінниці.

"Зараз – важкий час. Люди можуть почуватися розгубленими, наляканими і самотніми, але варто лише озирнутися довкола, простягнути руку і ти одразу розумієш, що поруч з тобою однодумці, які переживають те саме, що і ти, і які готові простягнути тобі руку у відповідь. У цьому світі ми, справді, всі різні, як ті кораблі – хтось може бути маленьким човником чи великим вітрильником, катером чи лайнером, але ми всі, українці, пливемо однією течією і маємо триматись разом, щоб досягти нашого берега, де нас чекає наша спільна перемога", – розповіла співачка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що MONATIK презентував кавер на пісню Миколи Мозгового "Дивна ніч".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ