Іван Дорн

"Ми захищатимемо нашу незалежність": Іван Дорн знявся у короткометражці про українських біженців – відео

dorn_ivan / Instagram

Зворушливий ролик

З'явилася короткометражка про біженців з України за участю співака Івана Дорна, яку показало Управління Верховного комісара ООН (UNHCR). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал UNHCR.

Відео випустили напередодні Всесвітнього дня біженців, який щороку відзначають 20 червня. Режисером став латвієць Анджей Гавріс із компанії Stink Film у співпраці з креативною агенцією Don’t Panic.

Автори проєкту хотіли присвятити увагу проблемі посттравматичного синдрому, що часто виникає у людей, які чули та бачили війну. В організації стверджують, що для боротьби з наслідками війни біженцям потрібна солідарність і любов.

"Коли феєрверк звучить, як постріл. Коли сирени звучать, як крик. Коли грюкають двері, звучать, як кинуті бомби"

До зйомок, окрім справжніх українських біженців, також залучили співака Івана Дорна, який наступним чином прокоментував цю ситуацію:

"Вирвані з корінням, але ще більше єдині й міцні. Пишаюся своєю благородною нацією, ми захищатимемо нашу незалежність, ми захищатимемо свій дім. Присвячується кожному сміливому та вольовому українцю"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український гурт The Hardkiss і Metallica виступлять на одному концерті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ