Ембер Герд

Ембер Герд відреагувала на перший відеоролик Джонні Деппа в TikTok

www.allure.com

Ця новина дещо обурила Герд, яка стверджує, що залишилася морально знищеною після тривалого судового процесу

Віднедавна життя відомого голлівудського актора Джонні Депп знову стало спокійним. Він отримав перемогу в суді над екс-дружиною Ембер Герд і почав рухатися далі. 

Зокрема, кілька днів тому зірка "Піратів Карибського моря" створив акаунт у популярній соціальній мережі TikTok. Звичайно, що ця новина не залишилась без уваги його екс-дружини, яка не стала зволікати з відповіддю, повідомляє "Дивогляд".

Ембер Герд не змогла втриматися від коментарів щодо розваг Деппа у мережі, поки він чекає на виплату компенсації у розмірі $10 млн. У профілі актора лише одне відео з великим описом, в якому він подякував своїм прихильникам за підтримку і повідомив, що рухається далі.

"Усім моїм найдорожчим, вірним і непохитним прихильникам. Ми всюди були разом, ми всі бачили разом. Ми разом йшли однією дорогою. Ми разом робили правильні речі, бо вам було не байдуже. І тепер ми рухатимемося вперед усі разом. У мене немає можливості подякувати вам, окрім того, я просто скажу "Дякую". Тож, дякую. З любов'ю та повагою, ДД", – написав актор.

Це дещо обурило Герд, яка стверджує, що залишилася морально знищеною після тривалого судового процесу. На її думку, поразка в суді позбавила не лише її, але й всіх жінок, які стали жертвами домашнього насильства, права на справедливість.

"Оскільки Джонні Депп каже, що він "рухається вперед", права жінок рухаються назад! Розчарування, яке відчуваю сьогодні, не передати словами. Я вбита горем, тому що гори доказів, як і раніше, недостатньо, щоб протистояти непропорційно великій владі та впливу мого колишнього чоловіка", – сказала Герд.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ембер Герд збирається оскаржити рішення присяжних про наклеп Джонні Деппа.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ