Ембер Герд

Ембер Герд збирається оскаржити рішення присяжних про наклеп Джонні Деппа

www.allure.com

Адвокат назвала чинник, який вплинув на програш Герд у суді

Американська акторка Ембер Герд, яка зазнала поразки у судовій справі про наклеп Джонні Деппа, збирається оскаржити рішення присяжних на користь екс-чоловіка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Deadline.

Суд Вірджинії зобов'язав Герд виплатити своєму ексчоловіку компенсацію у розмірі $10 млн, у той час, як вона отримає лише $2 млн. Звичайно, що це не сподобалося акторці, яка готова оскаржити рішення присяжних.

"Ми маємо вагомі підстави для оскарження. Як присяжні могли уникнути реакції суспільства на їхні рішення? Адже вони щовечора поверталися додому, до родин. А їхні близькі, напевно, використовують соцмережі. Під час розгляду була 10-денна перерва на нараду присяжних. Важко уявити, що обговорення справи не вплинуло на рішення. Суд перетворився на зоопарк", – заявила адвокат Ембер Елейн Бредехофт.

Захисниця також назвала ще один чинник, який вплинув на програш Герд:

"Її тут демонізували. У цьому суді було дозволено низку речей, які не мали бути дозволені, і це збентежило присяжних", – сказала Бредехофт.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами реакцією екс-подружжя на перемогу Джонні Деппа в суді.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ