Вупі Голдберг

Зірка Голлівуду потрапила у скандал через свої слова про Голокост – деталі

whoopigoldberg / Instagram

"Мені шкода, що я завдала біль"

Відома американська акторка Вупі Голдберг стала фігуранткою скандалу через свою думку про те, що "Голокост не пов'язаний з расою". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Актриса, яка отримувала "Оскар", "Греммі", "Еммі" і "Тоні", взяла участь у шоу The View на каналі ABC, де обговорювали рішення шкільного округу штату Теннессі заборонити роман "Маус", що зображає жахи Голокосту.

Раніше штат відмовився від цієї книги у навчальній програмі, бо там є малюнок оголеної жінки та "груба, неприйнятна мова". Це рішення прокоментувала Голдберг, яку здивувало те, що шкільна рада турбується оголеністю, а не Голокостом у книзі.

"Якщо ви збираєтеся це зробити, то давайте будемо чесними, тому що Голокост не пов'язаний з расою"

Окрім цього, Вупі сказала, що Голокост – це "жорстокість людини щодо людини", в якій брали участь "дві білі групи людей". Однак, згодом вона змінила свою думку:

"У сьогоднішньому шоу я сказала, що Голокост – "це не про расу, а про нелюдяність людини по відношенню до людини". Мені слід було сказати, що він пов'язаний і з тим, і з іншим. Мені шкода, що я завдала біль"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США правозахисники дали нове визначення расизму, яке виявилося расистським.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ