Кетрін Винник

"Я за Батьківщину": зірка серіалу "Вікінги" підтримала Україну – фото

katherynwinnick / Instagram

Акторка позувала на тлі монумента "Батьківщина-мати"

Канадська акторка українського походження Кетрін Винник розмістила публікацію на підтримку України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

44-річна актриса, яка стала відомою завдяки своєму персонажу Лагерті в серіалі "Вікінги", поділилася знімком, зробленим під час її останнього відвідування столиці України. На ньому Кетрін позує на тлі монумента "Батьківщина-мати".

"Я за Батьківщину, Україну", – написала Винник.

Зазначимо, що майбутня акторка народилася та виросла у Канаді. Її батьки є нащадками вихідців з України, але самі народилися у Німеччині, куди у 1940-ві роки їхні сім'ї втекли від радянської влади. Згодом вони почали жити у Канаді.

Кетрін Винник володіє українською мовою і до 8 років спілкувалася лише нею. У Торонто вона відвідувала греко-католицьку церкву та закінчила українську недільну школу імені Цьопи Паліїв. Наразі вона популярна акторка і навіть майстриня бойових мистецтв.

Акторка засуджує Голодомор як наслідок геноциду проти українців і в 2015 році наступним чином прокоментувала ситуацію, в якій опинилася Україна:

"Я думаю, що Україна переживає дуже важливі часи. Дуже важливо, що українці тримаються одне одного, борючись за свободу та демократичні цінності. Сильно вболіваю за і підтримую її прагнення. Вірю, що це все зробить Україну сильнішою, і все завершиться тріумфом"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українці запустили у мережі патріотичний флешмоб, який підтримали відомі персони.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ