5 свіжих міні-серіалів, які ви подивитеся на одному подиху

Міні-серіали останніми роками переживають справжній бум. Світ з кожним днем прискорюється. І у нас все менше часу залишається на 100-серійні мелодрами. Нам хочеться швидких емоцій і швидких вражень.

"Дивогляд" вирішив відібрати найцікавіші міні-серіали 2021 року, від яких ви просто не зможете відірватися, поки не додивитеся останню серію.

Білий Лотос (The White Lotus)

HBO, 6 серій, 54-65 хв

Серіал "Білий лотос"
Серіал "Білий лотос"
Фото: HBO

В елітний курортний готель на Гаваях приїжджає нова група туристів – багаті, розбещені, але втрачені і самотні. З кожним днем райський курорт стає все похмурішим. Острівну безтурботність порушують дрібні скандали, пограбування і навіть вбивство.

Це сатирична комедія з елементами детективу, яка зацікавить будь-якого глядача. Перший сезон мав великий успіх, тож автори вже готуються до зйомок другого. Однак відомо, що у нових епізодах буде інший готель і інші герої.

Клікбейт (Clickbait)

Netflix, 8 серій, 42-52 хв

Клікбейт
Клікбейт
Фото: Netflix

Зразковий сім’янин Нік Брюер раптом зникає. Ніхто не може його знайти, аж раптом у мережі з’являється відео, на якому добряче побитий чоловік тримає табличку з написом "Я кривджу жінок. На 5 мільйонах переглядів я помру". У кожній серії ви намагатиметеся розгадати, що ж сталося з Брюером, але сюжетні повороти утримуватимуть інтригу до самого кінця.

Північні води (The North Water)

BBC 2, 5 серій, 60 хв

Північні води
Північні води
Фото: See-Saw Films

Англія, середина 19 століття. Головний герой, колишній хірург, приєднується до екіпажу китобоїв, які збираються в експедицію в Арктику. Але втеча від минулого обертається для лікаря справжньою боротьбою за виживання. Адже не всі учасники команди виявляються тими, за кого себе видають. Одну із головних ролей зіграв Колін Фаррелл, однак він так вжився у роль, що впізнати його буде важко.

Сцени з подружнього життя (Scenes from a Marriage)

HBO, 5 серій, 56-63 хв

Сцени з подружнього життя
Сцени з подружнього життя
Фото: HBO

Це нова адаптація шведського серіалу 1970-го року Інгмара Бергмана. Дивлячись цей серіал, ви відчуєте себе глядачем у справжньому театрі. У 5 епізодах Джессіка Честейн і Оскар Айзек показали цілу історію однієї сім’ї. І хімія, яка є між Мірою і Джонатаном, відчутна навіть через екран. Це спокійна, повільна драма, яка дає можливість поставити для самого себе багато питань і подумати, як би ти вчинив на місці головних героїв.

Чепелвейт (Chapelwaite)

Epix, 10 серій (поки що вийшли 7), 49-60 хв

Чепелвейт
Чепелвейт
Фото: Epix

Це справжній горрор, знятий за мотивами розповіді Стівена Кінга «Жереб Єрусалима». Події розгортаються в американському містечку 1850-х років. Вдівець з 3 дітьми (Едрієн Броуді) повертається у свій родовий маєток. Але в селищі, мешканці якого дуже забобонні, його приймають не надто гостинно.  Незабаром самого героя починають переслідувати страшні бачення: йому здається, що по всьому будинку за настінними панелями копошаться щури. На стороні вдівця виявляється тільки нова гувернантка, але у неї свої мотиви і причини перебувати в старому маєтку.

Коли мова йде про захоплюючі нові міні-серіали, неможливо не згадати про корейське шоу "Гра в кальмара", яке вже офіційно визнане найуспішнішим проектом Netflix за всю історію. За перших 4 тижні після прем'єри його подивилися 111 мільйонів людей! Що це за серіал і чому він б'є рекорди переглядів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше