Філіпа Ейльхарт

"Відьмак 2": стало відомо, хто зіграє найочікуванішого персонажа фільму

Redanian Intelligence

Розповідаємо подробиці

У мережі з'явилась офіційна інформація щодо другого сезону серіалу "Відьмак". Очікується поява нової героїні – чарівниці Філіппи Ейльхарт, яку зіграє акторка Кессі Клер. Про це повідомляє портал Redanian Intelligence

Філіпа Ейльхарт знайома шанувальникам книг та ігор як одна з найяскравіших і наймогутніших чарівниць на континенті. Вона вільно володіє мистецтвом поліморфії: за лічені хвилини жінка може перетворитися на сову. Незважаючи на молодий зовнішній вигляд, у книгах її описують як 300-річного холоднокровного та безсердечного персонажа.

Окрім цього, варто зазначити, що Філіпа є представницею ЛГБТ-спільноти. Вона втратила смак до чоловіків деякий час тому.

Наскільки великою буде роль цієї героїні залишається невідомим. Так само, як і невідомо усіх деталей сюжету, окрім того, що у новому сезоні Геральт, переконаний у тому, що Йенніфер померла у битві при Соддені, привезе з Рівії до табору Відьмаків Циріллу та зосередиться на тому, щоб виконати своє призначення і врятувати дівчинку.

Коли почнеться боротьба за владу й на могутню Циріллу розпочнеться полювання, він розкриватиме все більше таємниць про її сили. А допоможе йому в цьому наставник Весемир і жриця Неннеке.

Другий сезон "Відьмака" наразі знаходиться на фінальній стадії зйомок. Дату прем'єри оприлюднять трохи згодом. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чого очікувати від нового сезону "Відьмака"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ