Ден Сур

"Перший в історії людства": репер замінив своє натуральне волосся на золоті ланцюги та став зіркою мережі – фото

dansurig / Instagram

Кожен ланцюг прикріпили на окремий гачок, які імплантували в шкіру голови по всьому черепу

23-річний репер з Мексики Ден Сур вирішив відмовитися від свого натурального волосся та віддав перевагу золотим ланцюгам. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Раніше музикант мав звичайне чорне довге волосся. Однак, Сур хотів мати свій власний шлях у світі репу, а тому вирішив вкрити свою голову золотими ланцюгами.

"Правду кажучи, я хотів зробити щось інше, тому що я бачу, що всі фарбують волосся. Сподіваюся, тепер не всі мене копіюють", – розповів хлопець.

Артист зізнався, що не шкодував грошей для цієї процедури. Кожен ланцюг прикріпили на окремий гачок, які імплантували в шкіру голови по всьому черепу. Окрім оригінальної "зачіски", чоловік має вініри та масивний золотий нашийник.

"Це моє волосся. Золоте волосся. Я перший репер, якому імплантували золоте волосся в історії людства", – стверджує Ден.

Можна сказати, що це рішення дозволило прославитися музиканту, бо після радикальних змін зовнішності він привернув увагу багатьох користувачів, котрі слідкують за його життям у соцмережах.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що популярний репер збільшив свої груди, бо йому "стало нудно".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ