Jerry Heil

"Я досі у тихому шоці": українська співачка перемогла у міжнародному конкурсі – відео

thejerryheil / Instagram

Під час голосування був момент, коли артистка "вже змирилася" з програшем

Українська музикантка Jerry Heil здобула перемогу у Djooky Music Awards – міжнародний музичний конкурс, в якому беруть участь 100 країн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Слух".

Цього літнього сезону здобула перемогу українка Jerry Heil. В якості нагороди вона обрала повний цикл роботи над піснями у студії Capitol Records у Лос-Анджелесі (США).

"Я досі у тихому шоці від перемоги. Кілька днів тому я потрапила у топ-10 учасників, але коли далі восьмого місця перестала просуватись, подумки вже змирилась із тим, що програю. Однак мої фанати, моя найпрекрасніша пандатім, зробили неможливе!" – поділилася Jerry Heil.

Djooky Music Awards минулого року заснував Андрій Даховський – офіційний представник мейджор-лейблу Universal Music в Україні протягом довгого часу та продюсер Браян Малуф, який співпрацював з багатьма відомими артистами.

Музичний конкурс проводять раз у квартал. Потенційний учасник може зареєструватися на платформі та подати композиції, за які можуть віддати голоси користувачі. За всю історію у Djooky Music Awards взяли участь понад 13 тис артистів з 125 країн.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що мережа шокована кліпом, створеним українкою для Cardi B і Lizzo.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ