Тілль Ліндеманн

Після зустрічі з силовиками: Тілль Ліндеманн з гурту Rammstein відмовився виступати у Росії

Shutterstock

За кілька днів до цього соліст легендарного гурту зустрівся з російськими правоохоронцями

Музикант Тілль Ліндеманн вирішив скасувати виступ гурту Rammstein на фестивалі, який планували провести у Твері (Росія). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram російського підприємця Максима Ларіна.

Ларін поділився у соцмережі заявою продюсера Ліндеманна – Анара Рейбанда. Там сказано, що виступ соліста культового гурту на фестивалі не відбудеться, що обумовлено "відсутністю фізичної можливості доступу до місця проведення фестивалю". Це пов'язано з обмеженнями, введеними місцевою владою.

"Ми отримали відповідь від Тілля Ліндеманна. Йому не дозволили виступати на нашому фестивалі і попередили про можливість притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності у разі порушення приписів", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що у суботу, 28 серпня, у номер соліста гурту Rammstein, який знаходився у селі Завидово (Тверська область, Росія), навідалися російські правоохоронні органи. Тоді це пояснили нібито "перевіркою, яка проводилась у межах заяви".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що популярний музичний гурт АВВА випустить п'ять нових пісень вперше за 40 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ