Квентін Тарантіно

Квентін Тарантіно заявив про завершення своєї режисерської кар'єри – відео

film.ru

Чоловік звільнить режисерське крісло після зйомок свого останнього десятого фільму

Всесвітньовідомий режисер Голлівуду Квентін Тарантіно заявив, що йде з кіно. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал розважального шоу Real Time with Bill Maher.

Чоловік звільнить режисерське крісло після зйомок свого останнього десятого фільму, про який наразі нічого невідомо. За попередньою інформацією, режисер хоче створити ремейк до своєї кримінальної драми "Скажені пси", яку світ вперше побачив у 1992 році.

Своє рішення Тарантіно пояснив тим, що з роками режисери не стають кращими. В якості приклада він навів Дона Сігела. Квентін зазначив, що чудовою жирною крапкою в його кар'єрі могла стати картина "Втеча з Алькатраса". Однак, не зумівши вчасно зупинитися, він зняв ще два фільми, які стали провальними.

Квентін Тарантіно стверджує, що встиг втілити усі свої мрії та задуми в реальність за роки режисерської кар'єри, тож вважає свою діяльність тривалою та вдалою. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Гай Річі записав звернення до українців.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ