Леді Гага

Леді Гага зняла відео за мотивами фільму Параджанова

Interscope Records

Співачка розповіла, що їй так сподобалася ідея режисера, що вона вирішила перетворити кліп на міні-фільм

Відома американська співачка Леді Гага надихнулася фільмом геніального українського режисера Сергія Параджанова і використали його мотиви для свого нового кліпу. Про це пише журнал Vogue.

Глядачі вже звикли до того, що усі кліпи співачки видовищні і яскраві. І відео на пісню "911" не стало винятком. Однак цього разу це шалені танці, а сюрреалістична розповідь. Режисером виступив відомий індійський кліпмейкер Тарсем Сінгх.

Творці відео повідомили, що використали образи із фільмів легендарних режисерів: "Колір граната" Сергія Параджанова, "Свята гора" Алехандро Ходоровського і "8 1/2" Федеріко Фелліні.

Сама Леді Гага, що їй так сподобалася ідея режисера, що вона вирішила перетворити кліп на міні-фільм.

У своєму Instagram вона пояснила, що за всім сюрреалізмом криється прихована глибока символіка, яка особисто пов’язана із самою виконавицею.

"Цей короткометражний фільм дуже особистий для мене, для мого психічного здоров’я, того, як реальність та мрії можуть пов’язуватися і формувати героїв у нас і навколо нас. Я хочу подякувати режисерові за те, що розповів мені ідею, якій 25 років, тому що побачив так багато в моїй історії життя", – розповіла Леді Гага.

Читайте також: "Горянин, що до нестями любив Україну": невідомі факти про культового класика кіно Параджанова 

Дизайнери створили вражаючі костюми і тому спостерігати навіть за другорядними героями — справжню свято для очей.

Нагадаємо, 6 червня 2020 року померла дружина Сергія Параджанова Світлана Щербатюк. Вона пережила чоловіка на 30 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ