Статеве виховання

Стала відома дата виходу третього сезону серіалу "Статеве виховання"

Netflix

Розповідаємо, що прихильники побачать у нових серіях

У мережі з'явилась інформація щодо дати виходу нового сезону популярного серіалу "Статеве виховання". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний Instagram платформи.

На вихід нових епізодів прихильники стрічки чекали вже давно. Після двох перших сезонів картини, які вразили понад 40 млн глядачів по всьому світу, компанія одразу ж розпочала роботу над продовженням. Офіційна інформація щодо цього з'явилася у лютому 2020 року. 

Відомо, що у нових серіях глядачі побачать, як головні герої продовжать боротися зі своїми сексуальними проблемами. Не обійдеться й без романтики. Очікується, що сезон покаже, як Ерік та Адам долатимуть складнощі у стосунках, чи не втратить Отіс свого статусу "секс-гуру" і чи продовжуватиме Лілі вивчати свій сексуальний бік.

У нових епізодах до своїх ролей повернуться улюблені персонажі: Джин Мілборн (яку зіграла акторка Джилліан Андерсон), Отіс (Аса Баттерфілд), Мейв (Емма Макей), Ерік (Нкуті Гатва) та Джексон (Кедар Вільмс-Стрілінг).

Прем'єра серій відбудеться на початку осені – 17 вересня.

"Шоу дало можливість говорити про речі, яких люди раніше соромилися. Все показане в серіалі – частина нашого повсякденного життя, але люди вперто роблять вигляд, що цих речей і тем не існує", – зазначає Джилліан Андерсон. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з'явився перший офіційний трейлер до серіалу "Пліткарка".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ