Аватар 2

Зйомки фільму "Аватар 2" повністю завершено, Кемерон розповів про деталі

@officialavatar / Twitter

Режисер розказав, коли можна очікувати виходу другої і наступних частин фільму

Режисер культового фільму "Аватар" Джеймс Кемерон розповів, що знімальний процес другої частини повністю завершено. Але попереду не менш складний етап, на якому на відео накладатиметься комп'ютерна графіка і відбуватиметься монтаж.

Про це режисер розповів у інтерв'ю Арнольду Шварценеггеру.

"COVID-19 вплинув на нас, як і на всіх інших. Ми втратили близько 4,5 місяця. Врешті ми відклали прем'єру на рік – до грудня 2022 року. Але це не означає, що у мене з'явився зайвий рік для роботи над фільмом. Наразі ми на зйомках у Новій Зеландії... Ми повністю закінчили "Аватар 2" і десь на 95% відзняли "Аватар 3", - заявив Кемерон.

Наразі очікується, що третя частина вийде у кінці 2024 року, а потім у 2026 і 2028 відбудуться прем'єри фільмів "Аватар 4" і "Аватар 5".

Режисер вирішив не розкривати деталей сюжету і зазначив лише, що "Аватар 2" порушить теми екології та конфлікту поколінь. Поки відомо, що, як і у першій частині, головним героєм "Аватару 2" буде солдат Джейк Саллі, який приєднався до народу на'ві, об'єднавшись зі своїм аватаром. Цього разу всі події відбуватимуться у підводному світі Пандора, і жителям планети знову доведеться протистояти людям.

Раніше в офіційному Twitter фільму з'явилися фото зі зйомок:

Головні ролі у фільмі виконали: Сем Вортінгтон, Зої Салдана, Він Дізель, Кейт Вінслет, Хлоя Коулман, Сіґурні Вівер, Джемейн Клемент, Еді Фалко та Мішель Єо.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ