Оскар

Україна визначилася з фільмом-номінантом на Оскар-2021

Shutterstock

Стрічка розповідає про майбутнє Донбасу

Представники Українського Оскарівського Комітету визначилися із фільмом, що змагатиметься за Оскар-2021. Відтепер український глядач уболіватиме за "Атлантиду" від режисера Валентина Васяновича. Про це представники комітету розповіли на сторінці комітету у Фейсбуці

У нацвідборі брали участь одразу три українські стрічки: "Земля блакитна, ніби апельсин", "Мої думки тихі" та "Атлантида". Всі фільми вже відзначилися на різних міжнародних кінофестивалях. Після кількох етапів відбору перемогу виборола картина режисера Валентина Васяновича "Атлантида", що змагатиметься за перемогу у номінації "Найкращий іноземний фільм". 

Фільм "Атлантида" охоплює події 2025 року, коли Україна перемогла у війні з Росією. Однак за час бойових дій регіон став не придатним для життя через знищену інфраструктуру та розорення земель. Попри неможливу відбудову Донбасу, між головними героями стрічки спалахує любов. Для фільму такий символ є надією на майбутнє. 

Головну роль у стрічці виконав доброволець Василь Антоняк. 

"У фільмі мені сподобалася сцена, коли головний герой заїхав до себе додому. Вона без слів, але там все дуже атмосферно, і я бачу страждання і горе. Як на мене, кожен епізод у стрічці має свій сенс і емоції. Якщо його порізати на маленькі шматочки, то ми отримаємо короткометражні фільми, які мають свій початок і свої завершення", – розповів Василь. 

Також у стрічці можна побачити волонтера Андрія Римарука і парамедика Людмилу Білеку. 

Серед нагород "Атлантиди" – відзнака на Венеційському кінофестивалі у програмі "Горизонти", а також ще кілька у міжнародних кінофестивалях. 

Глядачі зможуть переглянути стрічку з 5 листопада 2020 року. 

Раніше кіноакадемія змінила правила номінації фільмів на "Оскар". 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ