Фантастичні звірі 3

У Лондоні почалися зйомки третьої частини "Фантастичних звірів"

Screen Rant

У прокаті фільм має з'явитися в листопаді 2021 року

Головний актор "Фантастичних звірів" Едді Редмейн підтвердив, що зйомки третьої частини поновилися. Про це повідомляє ScreenRant

Режисером нової частини буде Девід Єйтс, який раніше відповідав за створення фільмів про Гаррі Поттера. Сценарій до нової частини "Фантастичних звірів" створить Джоан Роулінг. У фільмі знялися Едді Редмейн, Джонні Депп, Кетрін Вотерстон, Джуд Лоу і Езра Міллер. 

Зйомки фільму відклали через пандемію. Кілька тижнів тому Редмейн підтвердив, що робота над фільмом поновилася і відбуватиметься в Лондоні.

"Це абсолютно нова норма: регулярне тестування, маски. Я замислився, чи вплинуть якось маски на творчість. Можливо, це трохи дивно, але я просто подумав, чи потрібна людям взаємодія, щоб надихати один одного",– розповів актор. 

Загалом у всесвіті "Фантастичних звірів" планують випустити 5 фільмів. Третя частина має з'явитися в прокаті у листопаді 2021 року. 

Раніше авторку "Фантастичних звірів" Джоан Роулінг розкритикували за новий роман, де головний герой – серійний вбивця, який перевдягається в жінку. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ