Елліот Пейдж

На обкладинці Time вперше з'явився актор-трансгендер – фото

колаж Shutterstock / Wynne Neilly for TIME

Чоловік видалив свої груди, щоб відчувати комфорт

Відомий канадський актор, продюсер та фемініст Елліот Пейдж, який в минулому був жінкою, з'явився на обкладинці журналу Time, а також прокоментував своє гучне перевтілення.

Цього разу чоловік, якого колись звали Еллен Пейдж, з'явився на фотографіях без грудей, котрі він видалив, щоб його нарешті покинуло "жіноче" минуле. За його словами, ця операція дозволила йому нарешті комфортно себе почувати. Він вважає, що аналогічні дії має виконати кожний трансгендер.

У Елліота взяли інтерв'ю, у якому він поділився спогадами про своє дитинство, а також про те, як він усвідомив свою сутність. Зокрема, в 9-річному віці він дуже зрадів, коли батьки дозволили йому зробити коротку стрижку.

"Я відчував себе хлопчиком і хотів бути хлопчиком", – розповів він.

У грудні 2020 року Еллен Пейдж оголосила, що вона трансгендер, а тому зміна імені в Twitter на Елліота була цілком логічною. Це дозволило йому стати ще більш популярним серед прогресивних мас.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що відомий американський рестлер змінив стать.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ