Меггі Роулінс

Медсестра стала супермоделлю та зіркою глянців – фото

@maggierawlins / Instagram

Що про це думають її пацієнти та колеги?

28-річна медсестра Меггі Роулінс, що проживає в Південній Кароліні (США), вирішила одного разу прийняти участь у фотосесії. У підсумку вона стала популярною моделлю, повідомляє New York Post.

На початку пандемії COVID-19 – березень 2020-го року – дівчина відправилася в Нью-Йорк і почала працювати медсестрою. Однак, під кінець минулого року з нею вийшов на зв'язок спортивний журнал Sports Illustrated і запропонував співпрацю.

"Спочатку я подумала, що це шахрайство, але моя колега сказала, що я повинна погодитися. Вона пояснила, що, якщо у мене не вийде, я завжди зможу повернутися", – розповіла Меггі.

Вона погодилася і знялася для обкладинки в бікіні. Згодом вона почала співпрацювати з іншими популярними компаніями, а також стала обличчям бренду нижньої білизни Intimissimi.

ЗМІ пишуть, що дівчина була моделлю ще підлітком, проте в неї все одно була мрія працювати медсестрою. Саме тому вона почала працювати асистенткою онколога після закінчення школи.

Цікаво, що Роулінс поєднує модельний бізнес і медичну діяльність. Зокрема, вона працювала з благодійною організацією One World Health і була волонтеркою в Уганді і Нікарагуа.

Також у неї спитали, чи цікавився хтось із пацієнтів чи колег про те, що вона працює моделлю.

"Абсолютно ні. І я не думаю, що на той момент комусь було не все одно", – поділилася 28-річна дівчина.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дівчина-поліцейська покинула роботу і почала заробляти еротикою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ