Ребел Вілсон

Популярна комедійна акторка позбулася 20 кг і досягнула тіла мрії – вражаючі фото до/після

Shutterstock

40-річна зірка радить додавати до раціону більше білку

Австралійська акторка Ребел Вілсон позбулася 20 кілограмів та розповіла, яку кількість калорій вона вживає на день. Про це пише Daily Mail.

40-річна зірка комедій пояснила, що під час схуднення вона намагалася вживати не більше 1500 калорій. Наразі вона досягнула бажаної ваги у 75 кілограмів. Тепер Ребел планує підтримувати свою вагу. Нині акторка дозволяє собі їсти близько 2000-2500 калорій на день, оскільки, за словами Вілсон, вона "працює як звір". 

Крім цього, акторка вважає, що ключ до успіху у схудненні – дієта з високим вмістом білку, оскільки вона допомагає харчуватися усвідомлено. 

"Під час такого раціону харчування з'являється задоволення від їжі, а бажання об'їдатися зникає", – розповіла героїня. 

Також Ребел додала, що за відсутності часу на повноцінний обід чи вечерю, вона може випити протеїновий коктейль на рослинному білку. 

Раніше Дивогляд розповідав, як американка втратила половину своєї ваги та почала нове життя завдяки правильному харчуванню.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ