Райан Рейнольдс та Блейк Лайвлі

Зірка "Дедпула" розповів, як йому вдається поєднувати виховання трьох доньок із завантаженим графіком

Shutterstock

Райан Рейнольдс одружений на акторці Блейк Лайвлі вже вісім років

Канадський актор Райан Рейнольдс розповів про секрети того, як він переживає своє батьківство. Про це зірковий тато розповів у невеликому інтерв'ю для Access Hollywood, пише Daily Mail. 

Під час розмови актор зізнався, що він ніколи не уявляв себе батьком трьох дітей, зокрема, доньок. Однак такий досвід йому дуже подобається. 

"Крім жартів, вони найобдарованіші люди, яких я знаю. Якщо щось у моєму житті лякало мене, першими, на кого я спирався, були мої дівчата, які мають мудрість, силу та спокій", – зазначив Рейнольдс. 
Він також нагадав, що виріс у родині, де були тільки хлопчики – у Райана є три брати, тому виховування трьох доньок стало для нього справжньою несподіванкою. Проте актор зізнався, що йому "подобається кожна секунда цієї пригоди". 
 
Окремо Райан розповів, як він з дружиною, акторкою серіалу "Пліткарка" Блейк Лайвлі, поєднують кар'єру та родину. 
"Ми намагаємося не розлучатися: я знімаюся у фільмах, дружина також. Ми мандруємо багато, ми завжди разом. Я багато часу приділяю своїм дівчатам", – зазначив актор. 
Раніше ексохоронець Бреда Пітта і Анджеліни Джолі розповів, чого вони найбільше боялися. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ