Японія

Вбиває третину хворих: у Японії поширюється нова небезпечна бактеріальна інфекція

Shutterstock

Лікарі та дослідники не можуть точно вказати причину ускладнень

У Японії зростає кількість заражень небезпечною бактерією, зареєстровано понад 400 випадків "стрептококового синдрому токсичного шоку" (STSS). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

STSS являє собою смертельно небезпечну бактеріальну інфекцію, що у приблизно 30% випадків може призводити до смерті. Вчені прогнозують збільшення захворюваності.

"Причини тяжких та несподіваних проявів стрептококової інфекції залишаються невідомими, і ми поки що не можемо це повноцінно пояснити", – повідомляють у Національному інституті боротьби з інфекційними захворюваннями.

Люди похилого віку, які стикаються з STSS, можуть спочатку відчути знайомі симптоми застуди. У рідкісних випадках ситуація може погіршуватися, спричиняючи горловий біль, пневмонію або менінгіт. У найгірших сценаріях спостерігається відмова органів.

Лікарі та дослідники не можуть точно вказати причину ускладнень. Вони радять носити маски, оскільки хвороба передається повітряно-крапельним шляхом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що коронавірус повністю знищив смертельний штам грипу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ