Як захистити шкіру від морозу – поради

Зима і морози у самому розпалі, тому вкрай важливо знати, як правильно доглядати за своєю шкірою у цих умовах

Оберіть якісний зимовий колд-крем, яким під час морозу можна користуватися замість основи під макіяж. Обирайте перевірений бренд, а консистенція засобу має бути щільною і жирною.

"Зима – час відмовитися від легких зволожувальних літних засобів, бо вони містять багато-багато води та мікроелементів, які замерзають на морозі", ‒ розповіли в uahealth.

Наносити крем треба за годину до виходу на мороз. За цей час косметичні засоби ретельно вберуться та почнуть захищати шкіру від морозу.

Окрім цього, закривайте відкриті ділянки шкіри шапкою і рукавицями. Шкіру голови треба особливо захищати в ситуації, якщо сильно випадає волосся.

Шапка, рукавиці
Шапка, рукавиці
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Зазначається, що і взимку сонце випромінює шкідливі для шкіри ультрафіолетові промені. Рівень SPF-40 і SPF-50 непотрібен, а ось крем з SPF-10 знадобиться.

Взимку треба бути обережнішим із гарячим душем, бо висока температура розширює кровоносні судини, внаслідок чого через шкіру надмірно випаровується волога. Також варто користуватися гігієнічною помадою для губ.

Переважно алергія на холод проявляється у вигляді осередків запалення на обличчі, висипки, свербіння та плям. У цьому випадку варто звернутися до дерматолога.

Загальні рекомендації для здорової шкіри, які діють поза сезонами:

  • вживайте достатньо води (скільки треба пити на добу і до чого призводить перевищення норми – дізнайтеся тут);
  • слідкуйте, щоб у приміщенні було волого та прохолодно;
  • збалансовано харчуйтеся;
  • обмежуйте вживання солодкого;
  • ніжно очищуйте та ретельно знімайте макіяж.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що робити при обмороженні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше