Геймер грає у Fortnite

ВООЗ визнала залежність від відеоігор хворобою

Shutterstock

Названо симптоми захворювання

У Всесвітній організації охорони здоров'я офіційно визнали, що залежність від відеоігор – захворювання. Про це повідомляє "Дивогляд".

З 1 січня, суботи, почала діяти 11 редакція Міжнародної класифікації хвороб (МКБ), прийнята у 2019 році. Там йдеться, що нездорова тяга до інтерактивних розваг – це хвороба.

Це навіть отримало офіційну назву – gaming disorder, тобто "ігровий розлад". Серед симптомів відомо про наступні:

  • хворий не помічає час, який приділяє віртуальним розвагам
  • не контролює себе, коли занурюється у світ відеоігор

Зазначимо, що наразі невідомо, яким чином будуть лікувати це захворювання. Також варто нагадати, що кілька років тому в Оксфордському інтернет-інституті, який діє при Оксфордському університеті, виступили проти того, що так званий "ігровий розлад" – це хвороба.

За словами вчених, він лише може бути симптомом більш серйозної психологічної проблеми чи просто методом, який дозволяє розслабитися та "відпочити" від реального світу.

Окрім цього, раніше "Дивогляд" повідомляв про дослідження ірландських науковців, згідно з яким відеоігри покращують здоров'я. Як саме вони впливають на людський організм – читайте у нашому матеріалі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ