Вакцинація від коронавірусу

Бустерна доза вакцини від COVID-19: чи введуть її в Україні – Ляшко

5 канал / Час. Підсумки тижня

МОЗ України дотримується усіх рекомендації ВООЗ

Голова Міністерства охорони здоров'я України Віктор Ляшко розповів, чи будуть робити в Україні щеплення бустерною дозою вакцини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Радіо Свобода.

Міністр зазначив, що бустерне вакцинування від коронавірусу незабаром буде введено на території нашої держави. Однак, ще й досі залишається питанням, буде це щеплення третім, або ж проводитиметься повторна подвійна вакцинація: 

"Це питання для розгляду. Але ми поки що не на тому рівні охоплення щепленнями дорослого населення, щоб говорити вже про запровадження бустерної або повторної вакцинації", – сказав Ляшко.

Ляшко розповідає, що МОЗ України дотримується рекомендацій ВООЗ та вважає, що для початку необхідно вакцинувати усіх принаймні рекомендованими дозами, а вже потім вводити додаткові щеплення. Міністр запевняє, що вакцинація від COVID-19 є обов'язковою процедурою для людей по всьому світу:

"Це вакцина для життя. І всі повинні також розуміти, що коли ми говоримо вакцинуватися, то ми вакцинуємося, щоб врятувати своє власне здоров’я. І не потрібно зараз грати в лотерею, чи достатньо у мене буде там титрів антитіл після перенесеної хвороби, чи не достатньо, чи інфікуюся, чи не інфікуюся", – заявив голова МОЗ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ВООЗ офіційно рекомендує вакцинуватися бустерною дозою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ