Офіс

Учені розповіли, яка небезпечна хвороба виникає від офісної роботи

Shutterstock

Під час  локдауну ця проблема значно зменшилася

Група британських лікарів виявила, що робота в офісі може стати причиною розвитку небезпечного респіраторного захворювання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на EurekAlert!.

Результати дослідження були представлені на Міжнародному конгресі Європейського респіраторного товариства.

Учені з’ясували, що офісна робота може бути причиною розвитку астми. Як розповів доктор Крістофер Хантлі з Бірмінгема, будь-яке робоче середовище здатне викликати професійну астму за наявності в ньому респіраторного сенсибілізатора – речовини, яка викликає незворотну алергічну реакцію. Це, наприклад, може бути пил або якийсь аерозоль.

"Зазвичай ми сприймаємо офіс як безпечне середовище, тому цілком можливо, що при діагностуванні астми у офісних працівників не беруть до уваги професійні причини. Ми діагностуємо все більше випадків професійної астми у пацієнтів, які працюють в офісах, а також виявляємо групи випадків в певних офісах", - підкреслив Хантлі.

Зазначається, що астма найчастіше виникає від умов самого приміщення (через плісняву, чистячі засоби чи тонер для принтера), через стан вентиляції (цвіль у вентиляційних шахтах і кондиціонерах) чи від оточення офісу (розміщення поруч майстерні, з якої йдуть випари фарби чи вихлоп машин).

Нагадаємо, нещодавно американські лікарі розповіли простий спосіб знизити тиск без ліків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ