Пам'ять, спогади

З якого віку у людській пам'яті починають відкладатися спогади – дослідження

Shutterstock

Чи замислювалися ви коли-небудь ,чому людина не пам'ятає себе від перших секунд свого життя? І з якого віку у нашій пам'яті починають відкладатися спогади?

Канадський психолог з Меморіального університету Ньюфаундленду – Керол Петерсон приділив цьому питанню увагу та вивчав пам'ять людини впродовж 21 року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Memory.

Розпочати своє дослідження вчений вирішив з опитування, до якого залучив 992 людини. Петерсон з'ясував, що дехто без труднощів може згадати моменти зі свого раннього дитинства.
 
Однак, коли він зібрав інформацію в їхніх батьків та порівняв дані, то виявилось, що найчастіше датування цих спогадів були різними. Це означає, що у деяких моментах зі своєї пам'яті людина була молодшою, ніж вона думала.
 
На основі цього дослідження та додатково вивченої літератури психолог дійшов думки, що у пам'ять людини спогади починають закладатися ще з двох років.
 
Вчений вважає, що на основі цих знань та отриманих даних у майбутньому можна буде відшукати методи для виявлення ще більшої кількості спогадів з раннього дитинства.
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що декретна відпустка погіршує пам'ять жінки на 50%.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ