Сонце

На Україну насувається триденна магнітна буря

Фото Nasa

Магнітосфера Землі перебуватиме у збудженому стані, що може вплинути на самопочуття людей

Найближчими днями на жителів планети, у тому числі й українців, чекає магнітна буря. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Раніше астрономи опублікували розклад геомагнітних збурень на червень. Очікувалося, що магнітна буря класу G1 (слабка) відбудеться 16 червня. Однак тепер прогноз змінився.

За новини даними, 16 червня почнеться період підвищеної активності Сонця, 17 червня відбудеться магнітна буря, наслідки якої будуть відчутні також наступного дня, 18 червня.

Друга половина червня і початок липня очікуються спокійними.

ЯК ПОКРАЩИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІД ЧАС МАГНІТНИХ ЗБУРЕНЬ

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності можуть страждати як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря!)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ