Коронавірус

Вчені розповіли, чому деякі люди не відчувають симптомів коронавірусу

Shutterstock

Стало відомо, що саме захищає організм від важких хвороб

Вчені з британського університету Ньюкасла висунули головну причину, чому деякі люди за весь час пандемії COVID-19 жодного разу не хворіли на коронавірус або не відчували симптомів хвороби. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sciencedaily, уся справа у генетиці людини.

Під час проведення дослідження фахівці з'ясували, що представники групи людей, які ймовірно  перехворіли на коронавірус без жодних симптомів, мають у своєму організмі ген HLA-DRB1*04: 01. 

Фахівці вважають, що саме цей елемент захищає організм людини від важких хвороб. Зокрема, й від коронавірусу.

І хоча такі люди можуть не знати про свій діагноз, або ж знати лише за результатами тестів, їх прирівнюють до переносників вірусу. Враховуючи це, можна стверджувати, що вони також можуть бути небезпечними для здорових оточуючих.

"Це говорить про те, що представники такої групи людей з більшою ймовірністю залишаться безсимптомними, але все ж будуть передавати хворобу сприйнятливим групам населення", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як передбачити зараження на коронавірус за смаковими рецепторами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше