Закриття лікарні для хворих на COVID-19

Вчені знайшли простий спосіб подолання постковідного синдрому – дослідження

Shutterstock

Усі учасники експерименту показали позитивний результат

Група спеціалістів з Лестерського університету, що у Великій Британії, провела дослідження з метою створення ефективної програми реабілітації людей, що страждають від симптомів коронавірусу, або його наслідків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sage.

До своєї роботи вчені залучили 30 осіб, які страждали від постковідного синдрому упродовж 2-5 місяців. На учасниках фахівці випробували свою лікувальну систему, що заснована, зокрема, на виконанні фізичних вправ.

Протягом 1,5 місяця добровольці двічі на тиждень дотримувалися спеціальної програми фізичних навантажень. До неї увійшли ходьба, біг та силові тренування на різні групи м'язів. Окрім цього, для учасників проводилися консультації із медичними працівниками, які допомагали їм подолати безсоння, тривогу, задишку та інші наслідки коронавірусу. 

Завершивши дослідження вчені помітили, що стан усіх 30 учасників значно покращився, а деякі й повністю позбулися постковідного синдрому. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що знайдено новий спосіб нейтралізації коронавірусу за лічені секунди.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ