Куріння

"Привіт, я Флоранс із ВООЗ": з'явився бот, який допоможе кинути курити

Shutterstock

Українська мова наразі для користувачів відсутня

Всесвітньою організацією охорони здоров'я у партнерстві з компаніями Soul Machines, Amazon Web Services і Google Cloud створений бот зі штучним інтелектом, який може допомогти відмовитися від куріння. Його назвали Флоранс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВООЗ.

"Привіт, я Флоранс із ВООЗ. Я хочу поговорити з вами про шкоду вживання тютюну, зокрема куріння. Зараз, під час пандемії Covid-19, як ніколи важливо відмовитися від куріння. Я тут, аби допомогти вам у цьому", – так починається спілкування з ботом.

Бот зі штучним інтелектом від ВООЗ
Бот зі штучним інтелектом від ВООЗ
Фото: ВООЗ

Флоренс може поділитися інформацією щодо перевірених методів боротьби з цією шкідливою звичкою. З ним можна спілкуватися голосом, але якщо він вас не буде розуміти, то можна буде користуватися текстовими повідомленнями.

Зазначимо, що у цифрового помічника є можливість збору та обробки певної інформації про користувача. У ВООЗ стверджують, що все це здійснюється на анонімних засадах.

На жаль, наразі користувачі не можуть користуватися цим ботом українською мовою. ЦГЗ також поділився відеоінструкцією спілкування з ботом.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про поширені міфи щодо куріння, які вже спростували.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ