Смерть у лікарні

Які симптоми свідчать про наближення смерті – вчені

Shutterstock

Людський організм може сигналізувати про наближення безпеки

Експерти з Національного інституту здоров'я США стверджують про існування ознак, які можуть бути свідченням того, що життя людини незабаром завершиться. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Express.

"Одна з найчастіших ознак – це задишка, яку іноді називають "повітряним голодом", бо люди при ній часто задихаються", – розповіли вчені.

Варто звернути увагу на психічну поведінку людини. Якщо їй властиві підвищена депресія, занепокоєння, сильна втома або сонливість – потрібна допомога фахівця.

Окрім цих ознак, симптомом наближення смерті може стати зниження пильності. У цій ситуації людина не звертає уваги на навколишній світ. Також небезпечною ознакою може бути відмова від води та їжі, або втрата апетиту.

"Коли людина наближається до смерті, її руки, ступні або ноги можуть бути холодними на дотик", – йдеться у дослідженні.

Дослідники радять звернути увагу на низку інших симптомів:

  • потемніння або посиніння деяких частин тіла
  • уповільнення дихання та частоти серцевого ритму
  • дихання Чейна-Стокса, яке нагадує звуки булькотіння або передсмертний хрип

Зазначимо, що ця стаття не написана професіоналом у сфері медицини. Самолікування може завдати шкоду вашому здоров'ю, а тому за будь-яких сумнівів щодо стану свого організму – звертайтеся до лікарів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як відрізнити головний біль через рак мозку від звичайного.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ