Неллі-Джин Робінсон

Жінка внаслідок гормонального збою стала бородатою – фото й відео

bermybeauty85 / Instagram

"Я більше не голюся"

У 35-річної американки Неллі-Джин Робінсон діагностували гірсутизм, внаслідок якого у жінок росте темне або жорстке волосся на обличчя, грудях і спині. Вона розповіла про своє життя у мережі, що дозволило їй миттєво привернути увагу до своєї бороди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram і TikTok.

"Приблизно п'ять місяців тому моїм розпорядком дня було гоління. Ось так я щодня позбавлялася від волосся. Останнім часом, протягом останніх п'яти місяців, я робила епіляцію воском кожні чотири тижні, і я більше не голюся", – розповіла вона.

Робінсон хоче, щоб люди почали інакше ставитися до нестандартної зовнішності. На її думку, волосся на обличчі жінки – не трагедія. Також вона бажає, щоб жінки з аналогічним діагнозом знали, що вони "прекрасні такі, якими ви є, з волоссям або без нього, тому що це не визначає вас як особистість". Передусім вона акцентує увагу на важливості відмінного характеру.

Фахівці вважають, що гірсутизм, який діагностували в жінки, – результат її СПКЯ, котрий також відомий як синдром полікістозних яєчників.

@bermybeauty85
@bermybeauty85

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що президент Малаві закликав відмовитися від тютюну на користь канабісу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ