Весілля та сигнальна тривога

Коли сильно хочеш заміж: пара відсвяткувала весілля на тлі повітряної тривоги через бомбардування – відео

колаж 5.ua / Shutterstock

Молодята спокійно продовжили церемонію, не звертаючи уваги на загрозу життю

У мережі з'явилося відео весілля, яке, судячи з усього, відбулося в Ізраїлі. Це припущення обґрунтоване тим, що на тлі чутно сигнальну тривогу, яка в останній час лунає в цій країні внаслідок конфлікту з бойовиками ХАМАС. Про це повідомляє "Дивогляд".

На кадрах видно натовп людей, серед якого спокійно йдуть наречений і наречена. На тлі грає церемоніальна музика, але свято перервала повітряна тривога.

Гості весілля налякалися, бо цей звук може сигналізувати початок бомбардування. Однак, на відміну від інших людей, молодята продовжили спокійно йти в своєму напрямку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що одна з ракет, яку угруповання ХАМАС випустило по території Ізраїлю, пробила систему захисту "Залізний купол". Армія оборони Ізраїлю зафіксувала пряме попадання в житловий будинок у місті Рішон ле-Ціон. Ця подія потрапила на відео.

Конфлікт між Ізраїлем і Палестиною на Близькому Сході нещодавно знову перейшов у гарячу фазу. 11 травня Ізраїль було масштабно обстріляно ракетами з території сектора Ґаза. Нетаньягу заявив, що обстріли не можна залишати без відповіді, після чого ЦАХАЛ завдав "сотні ударів" по об'єктах у секторі Ґаза.
 
Обстріли ізраїльської території почалися через кілька хвилин після закінчення терміну ультиматуму пануючого в секторі Ґаза палестинського руху ХАМАС. Від Ізраїлю вимагали вивести війська з комплексу мечеті Аль-Акса, де напередодні сотні палестинських протестувальників дістали поранення під час зіткнень із силовиками.
 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ