Медичний канабіс

Хоче врятувати країну: президент Малаві закликав відмовитися від тютюну на користь канабісу

Depositphotos

Канабіс легалізували в цій африканській країні ще в минулому році

Президент Малаві (південний схід Африки) Лазарус Чаквера стверджує, що в 2021 році було завдано чималих збитків тютюновій сфері, а тому країні краще почати вирощувати такі культури, як канабіс. Останній легалізували в минулому році для деяких видів використання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на DispatchLIVE.

Звернення до громадян містить інформацію, що в 2021 році заробіток сфери вирощування тютюну менше $200 млн. Для порівняння, в 2020 році країна заробила $350 млн.

Раніше тютюн був найбільшою окремою сільськогосподарською культурою Малаві, яка сильно впливала на ВВП, але внаслідок зниження світового попиту на тютюн економіка країни може серйозно постраждати.

"Очевидно, що нам необхідно диверсифікувати і вирощувати інші культури, такі як канабіс, який минулого року був легалізований для промислового і медичного використання", – зазначив Чаквера.

Канабіс
Канабіс
Фото: Shutterstock

В 2020 рому в Малаві внесли зміни в законодавство, згідно яким можна вирощувати та переробляти канабіс, щоб виробляти ліки та волокна конопель, які використовує промисловість. Кримінальну відповідальність за використання продукту в рекреаційних цілях зберегли.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що літні люди почали більше вживати наркотики. Це явище вже окреслили як "прихована епідемія".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ