Зігріваючий напій

Експерти розповіли, чи може какао допомогти позбутися ожиріння

Shutterstock

Було проведено дослідження

Група вчених з Пенсильванського державного університету провели дослідження з метою з‘ясувати чи дійсно вживання какао впливає на зниження ваги при ожирінні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт університету.

До експерименту було залучено мишей, яких поділили на 2 групи. Одну з них годували жирною їжею, у складі якої було какао, а іншу – виключно жирною. 

По завершенні експерименту вчені побачили, що у гризунів, які протягом тривалого часу разом із їжею вживали какао, було помічено на 21% менше набраної ваги, ніж у представників іншої групи. 

Також було проаналізовано й інші дані. Так, наприклад, рівень жирових відкладень у печінці тварин – у групи, що вживали какао, він був нижчим на 28%. Рівень окислювального стресу був меншим на 56%, а рівень пошкодження ДНК в печінці – на 75% нижчий.

В рамках експерименту вчені протестували дёрну дозу  какао в дозволеній дозі, а саме 5 чашок напою. 

Результати дослідження довели, що споживання даного напою може вплинути  зниження ваги на тлі жирної дієти 

Пояснення цьому явищу вчені дати не можуть.  Є підозри, що екстракти какао порошку та хімічні речовини, які містяться в ньому, здатні пригнічувати ферменти, відповідальні за переварювання жирів і вуглеводів, в результаті чого жир не відкладається у небажаних місцях, а просто піддається травленню.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені розповіли про ризики повторного захворювання на коронавірус у молоді.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ