Коронавірус в Україні

Учені виявили, чому людству не вдається подолати пандемію коронавірусу

24tv.ua

Дослідники виявили найнебезпечнішу групу хворих

Турецькі вчені провели дослідження, в ході якого виявили одну з причин, чому у світі досі не вдалося приборкати пандемію коронавірусу. Результати цього дослідження опубліковані в журналі Infection.

Виявилося, що у людей із безсимптомним перебігом COVID-19 вірусне навантаження значно вище, ніж у людей з симптомами хвороби. Це означає, що безсимптомні хворі становлять особливу небезпеку для оточуючих, бо вони особливо заразні.

Це значно ускладнює боротьбу з поширенням інфекції, адже зусилля з виявлення хворих не включають пошук вірусу серед зовні здорових пацієнтів. Хоча безсимптомні пацієнти не кашляють, вірус може виділятися в повітря через звичайне дихання.

Учені також зазначили, що безсимптомні хворі — переважно молодого віку. Так, середній вік хворих із симптомами склав 36,4 років, а безсимптомних — 26,4 років.

Раніше учені виявили, що антитіла після COVID-19 зберігаються приблизно 6 місяців. Однак у ВООЗ вважають, що навіть наявність антитіл не завжди може захистити від захворювання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ