Захист

У коронавіруса знайшли нове небезпечне ускладнення

Shutterstock

Раніше цей смертельний синдром виявляли лише у дітей

Американські вчені виявили нове небезпечне ускладнення від  коронавірусної хвороби. Про це повідомили у Центрі з контролю і профілактики захворювань США (CDC).

Дослідники виявили у дорослих захворювання, яке, як вважалося раніше, вражає лише дітей.

Гострим запальним синдромом, який отримав назву "мультисистемний запальний синдром у дітей" (MIS-C), захворіли вже 16 дорослих. Цей підвид захворювання назвали MIS-A. У пацієнтів виникали проблеми з серцем і шлунково-кишковим трактом. Люди стали скаржитися на аритмію, болі в животі і температуру.

Раніше повідомлялося, що синдром може бути смертельним, оскільки вражає кілька систем органів. З усіх виявлених випадків 71% потребував перебування дитини в реанімації. Середня тривалість госпіталізації становила приблизно 8 днів. У кожного пацієнта було підтверджено лихоманку, у більшості також спостерігалися біль у животі або діарея (73,7% випадків), блювота (68,3%). Також частими симптомами були кон'юнктивіт і висип на шкірі.

11 дітей, у яких було виявлено MIS-C, померли. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ