Двейн "Скеля" Джонсон

Найдорожчий актор світу захворів на COVID-19 разом зі всією родиною

therock / Instagram

2-річна і 4-річна доньки актора теж перехворіли коронавірусом

Голлівудський актор Двейн "Скеля" Джонсон перехворів коронавірусною хворобою. Про це він повідомив у своєму Instagram.

Він розповів, що позитивні тести на COVID-19 отримала вся його родина: він, дружина і дві маленькі дочки, яким всього 4 і 2 роки. Це сталося близько трьох тижнів тому і зараз вони вже одужали, однак Джонсон, який відомий своєю бездоганною фізичною формою, визнав, що це було одним із найважчих випробувань для їхньої сім'ї. "Зокрема, й особисто для мене. А я вже серйозно хворів у минулому", зазначив він.

Актор і його дружина мали тяжку форму COVID-19, а діти перехворіли в середній формі. Вони припускають, що заразитися могли від близьких друзів.

48-річна зірка закликав усіх своїх фанатів не нехтувати своїм здоров'ям. Адже він на собі відчув, що коронавірус – найгірша з усіх хвороб, які він коли-небудь мав. А кілька його найкращих друзів втратили батьків від коронавірусу, який є неймовірно невблаганним та не шкодує нікого.

Нагадаємо, за рейтингом Forbes, Двейн "Скеля" Джонсон другий рік поспіль залишається найбільш високооплачуваним актором. За останній рік він заробив 87,5 мільйонів доларів. Він також вважається найдорожчим блогером в Instagram. Маючи 196-мільйонну армію підписників, він може брати за кожен комерційний пост понад мільйон доларів.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ