Гроші

До 3100 грн: деякі українці можуть отримати грошову допомогу до Дня Незалежності

Shutterstock

Ми розповімо, про які суми йдеться

Кожного року до Дня Незалежності України деякі категорії громадян отримують одноразову грошову допомогу, а у 2024 році її розмір становитиме від 450 до 3100 гривень. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Пенсійний фонд.

Згідно з інформацією, 450 гривень будуть отримувати учасники війни та колишні в'язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, примусово вивезені на роботу, а також діти партизанів, підпільників та інших борців з соціалістичним режимом.

650 гривень передбачено для членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, дружин (чоловіків) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, які отримали інвалідність внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин і не одружилися вдруге.

Учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності, колишні неповнолітні в'язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, а також діти, народжені в таких місцях під час ув'язнення їхніх батьків, отримають по 1000 гривень.

Найвищу виплату в розмірі 3100 гривень отримають особи, які мають особливі заслуги перед Україною, а також особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні в'язні (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання.

Для осіб з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин суми виплат будуть такими:

  • І група – 3100 гривень,
  • ІІ група – 2900 гривень,
  • ІІІ група – 2700 гривень.

У Пенсійному фонді наголошують, що особам, які отримують пенсію або щомісячне довічне грошове утримання, виплати надаватимуться автоматично без необхідності особистого звернення до органів ПФУ. Ті, хто не перебуває на обліку в пенсійному фонді, зможуть отримати допомогу лише після особистого звернення до територіальних органів ПФУ із заявою та необхідними документами, які підтверджують особу та її статус, а також номером рахунку в уповноваженому банку.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні може вирости вартість майже всіх товарів і послуг.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ