Весілля

"Він – монстр": наречена через кота несподівано скасувала весілля вартістю $40 тисяч

Jeremy Wong / Usplash

За її словами, таке неможливо пробачити

26-річна дівчина вирішила скасувати весілля, вартістю майже $40 тисяч, через конфлікт із нареченим, який вивіз її кота в безлюдний парк і покинув там. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Жінка, яка прожила зі своїм партнером сім років і готувалася до шлюбу, зазначила, що в їхніх стосунках вже були тривожні знаки, але останньою краплею стала ситуація з її улюбленим котом.

Одного ранку, коли вона пішла до магазину, її наречений Том надіслав їй повідомлення: "Я вивіз твого кота". Спочатку вона подумала, що котик захворів, але коли не отримала додаткових деталей, почала хвилюватися.

Том пояснив, що викинув кота в парку за п'ять миль від їхнього будинку, оскільки тварина подряпала йому машину. Він зробив це з котом, який був з ним під час його безробіття після звільнення з армії. Жінка підкреслила, що такий вчинок не можна пробачити.

Для неї кіт був як дитина, і вона дуже засмутилася, коли зрозуміла, що сталося. Вона часто відвідувала місце, де Том залишив кота. Вона принесла одяг, який носила напередодні, і залишила його там. Також вона спілкувалася з місцевими будівельниками, залишала свої контактні дані жителям, які мешкають біля парку, і навіть просила друзів і родичів допомогти з пошуками. Вона зробила все можливе.

Не дочекавшись вибачень від Тома, вона скасувала весілля вартістю майже $40 тисяч, зібрала свої речі й покинула його назавжди, оскільки не змогла пробачити такий вчинок.

Користувачі Reddit були обурені її історією:

  • "Те, що він зробив, – злочин"
  • "Він – монстр. Можливо, навіть убивця тварин"
  • "Він міг би вчинити так само і з тобою"
  • "Покинути кота в парку – це смертельний вирок. Якщо він уникне хижаків, то загине від голоду"
  • "Мені здається, що цей кіт врятував вас від жахливої людини"

Раніше "Дивогляд" розповідав, як жінка викрала 11-річну дівчинку, щоб виховати її ідеальною нареченою для свого дорослого сина.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ