Батько Валерії

Загибель 9-річної українки у Німеччині – її батько розкритикував матір дитини (відео)

Скріншот із соцмереж

Він вважає, що діти заважали його колишній дружині будувати нове життя в Німеччині

Батько 9-річної Валерії Гудзенко, яка зникла в Німеччині та чиє тіло було знайдене 12 червня, розповів, що не бачив доньку протягом двох років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на відео чоловіка у TikTok.

Він зазначив, що перебуває в Україні, але це тимчасово і він тут буде ще протягом кількох днів. Він також зауважив, що впродовж двох років спілкувався з дітьми лише через відео зв'язок і порадив робити висновки самостійно.

За словами чоловіка, його колишня дружина обіцяла привезти Валерію в Україну на літні канікули, але цього не сталося. Чоловік стверджує, що ексдружина відправляла дитину саму до школи. На момент зникнення Валерія залишилася без двох смартгодинників і телефона, хоча зазвичай вона мала їх при собі.

Він додав, що його колишня звернулася в поліцію лише о 18:30, хоча дівчинка зникла зранку. Про зникнення доньки він дізнався близько 22:30. Також він висловив занепокоєння щодо безпеки їхньої молодшої доньки, яка перебуває з ексдружиною.

Чоловік звинувачує колишню дружину в недбальстві та вважає, що діти заважали їй будувати нове життя в Німеччині.

"Я пропонував віддати дітей мені. Спочатку вона казала "давай поділимо". Потім передумувала. Тому я хочу забрати молодшу додому. Раніше на мене "виходив" її коханець і заявляв, що на неї дітей покидати не можна", – додав батько 9-річної Валерії Гудзенко.

Позиція матері загиблої дівчинки наразі невідома.

@user7770672197193

Раніше ми розповідали, що у Німеччині підтвердили смерть 9-річної українки, а поліція вже почала розслідувати вбивство.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ