Вчителька

На росії вчителька розповідала школярам правду про Бучу – як її покарали

російські ЗМІ

"22% населення росії живуть із вуличним туалетом. Куди ми ліземо зі своїми порядками?"

У підмосков'ї (рф) стосовно 65-річної вчительки порушили кримінальну справу, бо вона розповідала дітям правду про події в Бучі та провела паралелі між сучасною росією та нацистською Німеччиною 1930-х років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Близько двох років тому на так званому "уроці добра" 65-річна Наталія вирішила розповісти школярам про війну в Україні. За її словами, росія порушила усі можливі норми міжнародного права, а також жінка демонструвала учням відеоролики з українських ЗМІ.

"22% населення росії живуть із вуличним туалетом. Куди ми ліземо зі своїми порядками?", – сказала педагогиня.

Після уроку деякі учні зухвало запитали Наталію, чи не боїться вона втратити роботу через такі розмови. Один з учнів розповів про це своєму батькові. Z-патріот, який підтримує режим, два роки писав скарги з вимогою покарати вчительку.

У червні 2024 року після чергової перевірки було порушено справу за статтею "Публічне поширення явно неправдивої інформації про використання ЗС рф", яку часто застосовують проти критиків кремля.

Одразу після першої скарги вчительку позбавили посади класного керівника, провели з нею бесіду та винесли догану, але дозволили продовжувати викладати. Батько, який підтримує путіна, наполягає на її звільненні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у москві напівголий чоловік робив дивні речі та шокував перехожих.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ