Олександра Рязанцева

Один із символів Автомайдану: на війні загинула відома українська стилістка

Facebook

Нещодавно вона відсвяткувала своє 40-річчя

На фронті загинула військовослужбовиця одного з підрозділів Десантно-штурмових військ, Олександра Рязанцева, відома під позивним Ялта. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку її сестри Валерії Рязанцевої.

Тільки десять днів тому, 2 червня, вона відсвяткувала своє 40-річчя. Наразі інформація про обставини її загибелі відсутня.

Олександра Рязанцева народилася в Криму. До початку війни вона працювала стилісткою та художницею з костюмів, одягаючи багатьох відомих українських акторів. У 2014 році Олександра була учасницею Революції гідності, ставши одним із символів Автомайдану. Після анексії Криму в тому ж році, вона намагалася повернутися на півострів, але була захоплена російськими силами та провела в полоні п'ять днів.

З початком повномасштабного вторгнення Олександра Рязанцева вступила до лав Територіальної оборони задля захисту Україну та повернення рідного Криму. У свій 40-й день народження вона оголосила про приєднання до нового військового підрозділу у складі Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Раніше ми розповідали, що у Львові помер колишній політв'язень Петро Франко.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ