Жадан

Письменник Жадан поділився деталями про свою мобілізацію

facebook / Сергій Жадан

Він розповів, як саме обрав місце своєї служби

Український письменник і рок-музикант Сергій Жадан, який нещодавно приєднався до Нацгвардії, пояснив, чому прийняв це рішення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його інтерв'ю для LB.

49-річний Жадан давно мав намір захищати країну та готувався до цього заздалегідь разом зі своїм другом Євгеном Турчиновим, вокалістом гурту "Жадан і Собаки", який також вирушив на війну.

"Ми вже давно збиралися мобілізуватися. Починаючи із зими готувалися, проходили ВЛК, наразі перебуваємо на вишколі. Ми – це учасники гурту "Жадан і Собаки", нас зараз троє", – поділився він.

Жадан також зазначив, що свідомо обрав місце своєї служби. Бригадою "Хартія" він постійно опікувався, допомагав з організацією зборів та передавав кошти, зароблені на своїх літературних виступах.

"Це наша велика родина. Ми допомагали її створювати, стояли у витоків, підтримували як волонтери. Коли був поетичний вечір у Палаці спорту в Києві, я вже був рекрутом і писав заяву на відпустку – керівництво поставилося з розумінням, мене відпустили. Тим більше вечір був благодійний, і всі зароблені гроші ми передали на "Хартію", – підкреслив Сергій.

За словами Жадана, зараз він не знає, чи продовжуватиме свою творчість, бо попереду на нього чекає виконання інших завдань.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Сергій Жадан відреагував на активні обговорення його розставання з Христиною Соловій.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ