Музика

Українець тріумфував на музичному конкурсі у Бельгії, де була королева – відео

Shutterstock

На конкурс завітали королева Бельгії Матильда та її молодша донька принцеса Елеонора

Український музикант Дмитро Удовиченко здобув перемогу на престижному музичному конкурсі в Бельгії. Про це повідомляє "Дивогляд".

На фінал Конкурсу скрипалів королеви Єлизавети, який пройшов у концертному залі Bozar у Брюсселі, куди завітали королева Бельгії Матильда та її молодша дочка принцеса Елеонора. Цей конкурс є одним із найвимогливіших і найширше висвітлюваних міжнародних змагань, і цьогоріч його виграв українець – Дмитро Удовиченко.

Скрипаль отримав головний приз заходу – нагороду королеви Матильди в розмірі 25 тисяч євро, а також можливість виступати на численних концертах як у Бельгії, так і за її межами. Крім того, йому буде надана честь упродовж чотирьох років грати на скрипці Страдіварі "Гаггінс" 1708 року, яку надає в оренду Nippon Music Foundation.

Конкурс королеви Єлизавети, що проходить у Брюсселі з 1937 року, у різні роки нагороджує видатних виконавців у п'яти дисциплінах: скрипка, голос, віолончель, фортепіано та композиція. Цей конкурс названо на честь королеви Бельгії Єлизавети, яка була його патронесою та великою шанувальницею музики, а також сама любила грати на скрипці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що були оголошені переможці української національної музичної премії YUNA-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ