Світло, електроенергія, відключення світла, блекаут

В Укренерго прокоментували ймовірність блекауту в Україні

pexels.com

Компанія не контролює роботу енергосистеми

В Укренерго зробили важливу заяву щодо відключень світла в Україні та розповіли, чи загрожує регіонам тотальний блекаут, передає "Дивогляд".

Блекаут – це велика системна аварія, під час якої порушується баланс між наявною кількістю енергії в системі та її споживанням.

Наразі в Україні спостерігається дефіцит електрики. Причиною цього називають руйнування енергосистеми України, підвищення температури повітря та активне використання кондиціонерів і систем охолодження.

В Укренерго відмітили, що компанія не контролює роботу енергосистеми, але поділилися своїм прогнозом щодо ймовірного блекауту в регіонах, але без урахування можливих масованих обстрілів інфраструктури.

"Наразі "Укренерго" не передбачає можливість такої системної аварії в енергосистемі України, а також в окремих її регіонах...", – повідомили експерти. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українці запустили кумедний тренд у соцмережах під назвою "помру за електрохарчування".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ