Лампочка

Українців закликають заощаджувати електроенергію – Укренерго

Pixabay

"Перенесіть час використання потужної техніки"

Українців закликають скоротити використання електроприладів у вечірні години, передає "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Укргідроенерго".

У зв'язку з підривом Каховської ГЕС необхідно вжити заходів щодо зменшення навантаження на енергосистему України, незважаючи на те, що станом на 13 червня обсягів виробництва електроенергії достатньо для того, щоб покрити потреби споживачів.

"Через різке зниження рівня води у нижньому водосховищі Дніпровської ГЕС гідроагрегати станції працюють з обмеженнями. ГЕС продовжують акумулювати воду у верхніх водосховищах Дніпра. Це необхідно для літніх екологічних попусків", – йдеться у повідомленні.

Українців закликають заощаджувати електрику принаймні у вечірні години і перенести використання електроприладів на денний час. Потреба у зменшенні навантаження на енергосистему особливо спостерігається у пікові вечірні години – з 19:00 до 22:00. Це пов'язано з тим, що через завдані пошкодження енергетичної інфраструктури ремонтні роботи вимагають багато часу і ресурсів.

"Зменшити навантаження на енергосистему, особливо у пікові вечірні години з 19:00 до 22:00, та полегшити балансування може кожен, розумно споживаючи електроенергію: перенесіть використання потужної техніки з вечірніх годин на день або ніч, не вмикайте кілька потужних приладів одночасно та вимикайте світло, виходячи з кімнати", – зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, яка ситуація з енергетичною інфраструктурою України 31 травня після масових відключень світла.

Дивіться також відео 5 каналу: Без дніпровської води можна забути про сільське господарство у Криму. Сергій Гапон

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ