Київ

Мешканців Київщини можуть переселити в інші регіони – Кулеба

Pixabay

У столиці та області відкриють 754 пункти обігріву

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба розповів про те, як на Київщині готуються до настання зими. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Onet.

За словами очільника області, в Україні наразі безпрецедентна енергетична криза. Влада намагається забезпечити місцевих теплом, для чого, зокрема, відкриють 754 пункти обігріву. Однак, є неприємні новини – у разі критичної ситуації жителів області можуть тимчасово переселити до інших регіонів.

"Ми вже створили інтерактивну карту, де люди можуть швидко побачити, де найближчий теплопункт. Там усі охочі зможуть запастися теплим одягом та продуктами харчування, зарядити мобільні телефони та перечекати кризові моменти. Якщо ми розуміємо, що інфраструктура настільки пошкоджена, що ситуацію неможливо вирішити швидко, є план тимчасового транспортування людей у ​​регіони, де ситуація стабільніша", – розповів Кулеба.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що киян попередили про тривалу відсутність електроенергії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ