Лампочка

В Україні можуть відновити погодинні відключення світла – експерт назвав дати

Pixabay

"У нас буде два виходи"

В Україні можуть відновити погодинні відключення світла. Про це розповів директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко, передає "Дивогляд."

Наразі у пікові години в енергосистеми України бракує потужностей. Переважно дефіцит спостерігається о 7-9 годині ранку та 17-19 годині вечора. Харченко відмітив, що через брак потужностей Україна була вимушена імпортувати електрику з Румунії та Польщі. За рахунок цього були покриті дефіцити споживання електроенергії українцями.

Директор Центру дослідження енергетики пояснив, що найближчим часом в Україні ймовірно поновлять погодинні відключення світла. Це може відбутися вже у липні-серпні 2023 року. Першим з відключеннями стикнеться бізнес.

"Судячи з усього, саме бізнес перший буде обмежений у постачанні електрики та відповідно буде два виходи: імпортувати з Європи або взагалі не працювати. Проте європейська електрика у 2–2,5 раза дорожча, ніж в Україні", – пояснив фахівець.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як правильно вмикати електричні прилади після відновлення світла.

Дивіться також відео 5 каналу: ВСІ оборонні контракти через бізнес партнера Єрмака! ГЕО ЛЕРОС у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ